Корзина
Ваша корзина пуста
Новости

Новости

З гордістю представляємо вашій увазі реалізований проект на складському об’єкті всесвітньо відомої компанії Nestlé у Львові. Наші майстри виконали комплекс монтажних робіт по встановленню промислових секційних воріт CARTECK SW та приводів C-BXE від CAME (Італія) для їх автоматизації, докхаусів, доклевелерів та складських герметизаторів (докшелтерів) від виробника LOADING SYSTEMS (Нідерланди).

Команда фахівців компанії «Картек» виважено підійшла до підбору обладнання та комплектуючих, які надійно та довговічно будуть виконувати свою роботу.

Оскільки склад є не тільки місцем постійного або тимчасового зберігання товарів, а ще й грає роль приймально-розвантажувального шлюзу, тому дуже важливо утримувати високі гігієнічні норми та стабільний температурний режим. Склади активного використання постійно мають насичений вантажопотік, при якому досить складно досягти таких цілей. Проте можливо – з спеціальним складським устаткуванням. Для правильної організації добре налагодженої логістики використовуються пристрої, що полегшують навантаження або розвантаження товарів і продукції. До них відносяться:

  • доклевелери – з їх допомогою можна швидко вирівняти рівень між підлогою транспорту та складської рампи для максимально безпечного переміщення товарів;
  • докшелтери – допомагають захистити внутрішні приміщення складу від негативного впливу зовнішнього середовища під час розвантажувально-навантажувальних робіт на рампі або в'їзді в приміщення;
  • докхауси – дозволяють економити місце на складі, проводити завантаження/розвантаження в будівлі, до яких немає можливості під'їхати перпендикулярно чи створити необхідний мікроклімат, що важливо для товарів або свіжих харчових продуктів, де забруднення та псування погодними умовами надто важливе.

Обладнання від LOADING SYSTEMS - це комплекс засобів європейського концерну, націленого на оптимізацію вантажно-розвантажувального процесу. Устаткування створено для попередження тепловтрат, захисту від протягів, пилу, бруду і опадів в зоні примикання кузова автомобіля до воріт складу під час проведення складських робіт. Конструкція герметизатора є рухомою, що забезпечує уникнення можливих деформацій при стикуванні автомобіля до вантажного шлюзу, та оснащена передньою і задньою рамами, які виконані зі сталі з гарячим цинковим покриттям і з'єднані за допомогою шарнірних кронштейнів. Кожен шов докшелтера оброблений високочастотним зварюванням, що забезпечує герметизацію. Про переваги обладнання LOADING SYSTEMS можна говорити багато та до основних відносяться: високий рівень зносостійкості; наявність спеціального водостоку; кутові подушки для додаткової герметизації отвору між автомобілем та будівлею; простота установки; простата користування, а також воно не вимагає особливого обслуговування і контролю при експлуатації.

Для захисту самого приміщення складу були використані секційні ворота CARTECK. Їх якість відповідає європейським нормам EN 13241-1 за параметрами механічної стійкості, вітрового опору, безпеки для користування, тепло- і звукоізоляції та герметичності. Конструкція воріт рухається практично безшумно і обов’язково оснащується захистом від защемлення пальців, обривів троса і пружин, а, отже, це додатковий захист для працівників складу. Вдале доповнення – оглядове вікно, що дозволяє відкривати ворота саме тоді, коли це потрібно. Промислові секційні ворота CARTECK SW в поєднанні з автоматикою CAME – це гарантія безпеки, надійності і безвідмовної роботи із високим ступенем захисту від холоду, спеки, шуму та пилу.

Поєднання в комплексі докшелтерів, доклевелерів та докхаусів від виробника LOADING SYSTEMS та промислових секційних воріт CARTECK з автоматикою CAME забезпечить швидке, якісне та безпечне переміщення вантажу на вашому складі і створить комфортні умови та спростить роботу персоналу.

Наша компанія завершила роботу з проектом по встановленню високошвидкісних воріт ASSA ABLOY на фабриці спецій «Нестле» в Харкові.

Виготовлена з нержавіючої сталі, рама воріт повністю відповідає всім вимогам та санітарним нормам для використання в харчовій промисловості.

Конструкція має високу ступінь герметизації отворів від протягів, холоду чи тепла, проникнення пилу та вологи. Полотно воріт не має жорстких чи твердих елементів, а в поєднанні з датчиком руху, який спрацьовує при наявності будь-якої перешкоди, гарантують повну безпеку для користувачів. Автоматика, якою оснащений вхід, дозволяє відкривати та закривати ворота через заданий проміжок часу, проте, можливе і ручне керування з використанням паралельних панелей управління: кнопки «вверх», «вниз» та «стоп».

Завдяки своїй конструкції, ворота майже не вимагають технічного обслуговування. Навіть при випадковому ударі рухомим транспортом, під час закривання або відкривання - полотно воріт «виходить» з направляючих і автоматично заправляється назад при наступному циклі закриття.

Високошвидкісні ворота ASSA ABLOY мають широкий модельний ряд і відповідають вимогам різних галузей - торгівля, виробництво, холодильні / морозильні камери, склад, ангари, аеропорти, в складі конвеєра. Тож обирайте ворота на свій смак, а ми Вам в цьому допоможемо!

Більш детально з нашим асортиментом швидкісних воріт можна ознайомитись тут ВИСОКОШВИДКІСНІ ВОРОТА


Друзья!

нам часто задают вопрос о том, как обезопасить свои ворота и другие устройства, управляемые от радио брелка д.у от сканирования, несанкционированного клонирования и другого нежелательного вмешательства. Сейчас мы отвечаем на этот вопрос не думая и секунды. 
С декабря 2017 все комплекты для автоматизации ворот, которые мы продаем с установкой нашим клиентам, мы комплектуем системой дистанционного управления KARTEK Motion 
KARTEK Motion надежно защищен от возможного вмешательства как на стороне передатчика, так и на стороне приемника. Даже если код передатчика перехвачен или физически получен доступ к приемнику , подделать, клонировать, дописать новый пульт невозможно без специальной авторизации . Утерянный пульт удаляется из системы индивидуально владельцев за менее чем 5 секунд. 
KARTEK Motion - идеальное и уникальное решение для объектов с большим количеством пользователей! 
Bluetooth релейный модуль для сматфонов и смарт-часов

Друзья!
в нашем ассортименте появилась новинка от CAME - Bluetooth интерфейс.

У всех, кто пользуется автоматическими воротами возникали ситуации, когда нужно предоставить доступ другим людям без передачи радиопульта . Часто дети просят пульт для открывания ворот, но получают отказ из-за риска утери. Бывает, что и самому неудобно таскать с собой пульт, например на велопрогулке .

У нас есть устройство, которое решает эту задачу как по щелчку пальцев !

CAME Bluetooth ! на 15 , 50 и 250 пользователей.

достаточно передать секретный код по телефону и ваш гость сможет "подружить" свой смартфон с вашими воротам и открыть их .

Также быстро и легко можно отменить регистрацию конкретного пользователя, просто удалив его устройство из списка.

Возможно выбрать функцию автоматического срабатывания при попадании в зону действия Bloetoth. Другой вариант - нажатие виртуальной кнопки в приложении !.

Способы применения устройства не ограничены и зависят только от вашей фантазии !


Новий проект з манiпулятором TAWI на пивзаводi Оболонь

Наша компанія здійснила чергову поставку вакуумного підіймача виробництва TAWI (Швеція). 

На цей раз компанія «ОБОЛОНЬ», найбільший виробник напоїв в Україні, скористалась можливістю оптимізувати виробництво та логістику. За допомогою спеціального захвату для єврокегів (50л та 30л) оператор без важких зусиль переміщує їх з конвеєру на піддон. Змінивши вакуумний захват протягом 10 секунд, оператор може переміщувати, наприклад, коробки в тій самій вантажній зоні.

На відміну від ручного переміщення вакуумний підіймач дозволяє збільшити швидкість переміщення вантажів, зменшити кількість персоналу, зменшити ризик травмування та відповідно заощадити фінансові ресурси. 

Термін повернення такої інвестиції складає біля 2 років (залежно від умов використання та логістики підприємства).

Новый дизайн ворот CARTECK в наличии на складе !
Представляем вам новое дизайнерское решение в сегменте секционных ворот .  
Современная архитектура требует от всех составляющих элементов соответствия стилю. 
Большое значение имеет форма , фактура и цвет . 
Ворота CARTECK RSС теперь доступны в цвете GreyAluminium со структурным покрытием RAL 9007.
Форма панелей "профиль в профиле" , которая достигается микропрофилированием в сочетании с горизонтальным гофром, делает секции ворот CARTECK наиболее прочными из существующих, и наименее подверженными влиянию всеразрушающего солнца . 
Все размеры доступны в течении 7 дней с момента заказа !Без сомнения Porsche - это мировой лидер в инжиниринге и производстве автомобилей Hi End класса . Модель спорткара 911 Carrera легко узнаваема на всех континентах независимо от года выпуска и многие годы является объектом вожделения для почитателей Porsche. Причиной такой всемирной любви стало использование в разработке и производстве автомобилей самых передовых технологий и материалов.  Этому принципу Porsche следует и при строительстве своих сборочных предприятий. Недаром на заводе, где собирают Porsche 911 Carrera установлены рулонные ворота Thermoteck от компании Teckentrup .

porsche Thermoteck
 
Посмотрите это видео ворота ALBANY RR3000 установленных в полицейсоком участке Лос Анжелеса наряду с традиционными рулонными воротами . Вы получите ответ как высокоскоростные ворота обеспечивают контроль доступа а также участвуют в энергосбережении . 

TAWI на выставке пищевой промышленности и упаковки IFFIP 2017
В марте 2017 года компания КАРТЕК приняла участие в выставке посвященной пищевым технологиям и упаковки . На нашем стенде было представлено оборудование VacuEasyLift от шведской компании TAWI которое значительно облегчает процессы ручного перемещения различных грузов и при этом снижает трудозатраты и исключает риски производственных травм и профессиональных заболеваний. 
Манипуляторы TAWI предназначены для перемещения листового материала, стекла, фанеры, мешков, бочек, кег , коробок и других грузов, которые обычно перемещаются вручную . Там где обычно нужны сильные мужчины или даже несколько , с вакуумным подъемником TAWI справится даже хрупкая девушка. 

Дорогие друзья!

Только до конца апреля у вас имеется возможность купить полный комплект шлагбаума САМЕ модели GARD4 в особом исполнении Ukrainian Edition по специальной цене 850 евро!

Стоимость включает доставку и монтаж.

Не упустите возможность купить по выгодной цене оборудование ТОП уровня!

Загрузить еще